Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

İslami Sohbet, Mobil Chat, Dini Sohbet Odaları

İslami Sohbet, Mobil Chat, Dini Sohbet Odaları

İSLAMİ SOHBETE nasıl başlanmalıdır?

İSLAMİ Sohbet siteleri üzerinden İslami sohbete başlayabilmeniz mümkündür, sohbete başlamadan önce euzu billahi semiil alimi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra, sohbet bölümümüze giriş yapabilirsiniz! İslami sohbete başlamadan önce esas kurallara rivayet etmeniz gerekiyor, mesela kesinlikle abdest almalısınız, her kes İslami sohbete başlayamaz! Başladığınız zaman zarfında ise kurallara rivayet etmelisiniz, İslami sohbete başlayarak hayatınıza yenilikler getirebilirsiniz, mesela: İslam bilgilerinizi genişleterek güzel bir Müslüman olduğunuzu kanıtlama imkanına sahip olabilirsiniz! Sohbet Allah rızası için edilir ve sitemiz Müslümanların bir araya gelerek ücretsiz yazışmalı dini sohbet yapmaları hususunda hizmetler sunmaktadır.

İSLAMİ MOBİL CHAT girişi nasıl yapılır:

Son zamanlarda en popüler chat bağlantısı olarak ön plana çıkan MOBİL Giriş sistemleri Türkiye ve Dünya genelinde İslami sohbet etmek isteyen BAYANLAR ve BAYLAR tarafından en çok kullanılan chat girişidir, Müslüman kardeşlerimiz İslam odalarına ANDROID uyumlu cep telefonları aracığıyla hızlı bir şekilde girebiliyorlar, mesela İş yerinizden, Sokaklardan, Otobüste, Vapurda, kısacası her yerde İSLAMİ MOBİL SOHBET girişleri gerçekleştirebilmeniz mümkündür, İslam sevdalıların tercih ettiği mobil İslam chat bağlantıları sayesinde milyonlarca kişi mIRC Sohbet Programı masa üstlerine ya da telefonlarına indirmeleri gerçekleştirmeden kolay bir şekilde İslami chat yapabilme imkanına sahiptir, mobil girişler sayesinde sadece cep telefonlarınız aracığıyla İslami muhabbet edebilmeniz mümkündür, düşünün ki: Laptop, Masa üstü bilgisayar ya da benzeri uygulamalar kullanmanız gerekmiyor ve gönül ferahlığıyla telefonlarınıza hiçbir program yüklemesi gerçekleştirmeden Sohbet yapabileceksiniz, çok mantıklı değil mi? Ağırlık yok, sohbet kolay, muhabbetin keyfi çıkıyor güzel dimi?

Neden İslami Sohbet Edilmelidir?

İslami arkadaşlıklar kurabilmenin yanı sıra Sohbet etme imkanı bulabileceğiniz chat sitesi olarak neden sitemizin tercih edilmesi gerektiğine dair sizlerle biraz bilgi paylaşmak istiyorum. Yıllardır benzeri siteler mevcuttur, lakin: İslam adı altında yalan yanlış bilgiler sizlere sunuluyor, İslami site adı altında açılan her sohbet sitesine rivayet etmemek gerekiyor, mesela bizim asıl amacımız İslam konularının en doğru halini sizler ile buluşturabilmektir, İslam sitesi olarak üzerimize düşen neyse onu sizlerle buluşturmak ve sizlerin en gerçek İslam bilgilerine ulaşmanın rahatlığını yaşıyor olabilmeniz ve gönül ferahlığıyla sistemlerimiz içerisinde dini bilgilere göz atabilmenizdir, yanıltıcı sitelerden uzak durarak 7/24 kesintisiz bir şekilde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İSLAMİ SOHBET sitesi üzerinden İslami bilgilere ulaşabilir, herhangi bir öneri ya da şikayetleriniz olduğunda bilgilere dair yöneticilerimizin online olarak sizlere hizmet vermek amacıyla bekledikleri yardım odası #OperHELP kanalına giriş yaparak yöneticilerimizin size voice (+v) vermesiyle birlikte AÇIK ve NET bir şekilde probleminizi ya da önerinizi dile getirerek sorununuzu çözümlendirebilirsiniz. Farklı sitelerde bizim vermiş olduğumuz gibi İSLAM hizmetleri mevcut değildir, aksine: İslam sitesi adı altında amaçları kaar etmek için kurulmuş olan kuruluşlar mevcuttur, bu tarz sitelere kesinlikle rivayet etmemeniz gerekiyor.

Dini sohbet sitesinde nelere dikkat etmek gerekir?

Sistemlerde aktif olduğunuz andan itibaren sitenin kurallarına göz atmalısınız ve gerçekten İslam adına verilen hizmete layık olup olmadıklarına dair emin olmalısınız, genel olarak İslami siteleri kaar amaçlı açan ve tamamen kullanıcılar elde etmek amaçlarına sahip olan kişilerin var olduğu gerçeğini asla unutmayınız! İslam sitelerinde tüm odalarda gönül ferahlığıyla İslam konuşabilmelidir ve sohbet odalarına giriş yaptığınız anda web girişlerinde pek mümkün olmasa da mIRC Programı masa üstünüze yükleme yaptığınızla mümkün oldukça, (/list) yaparak girmiş olduğunuz DİNİ SOHBET adı altında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan sitede gerçekten dini bilgiler paylaşılıp paylaşılmadığını görebilmeniz mümkündür. Dini chat sitemleri olarak amacımız dini yaşamak isteyen Müslümanların bir araya gelerek İSLAM bayrağı altında buluşmaları konusunda bir nebze de olsa yardımcı olabilmektir.

İSLAMİ CHAT nasıl yapılmalıdır?

yapmanız gereken ayrıntılı hususların başında sohbete giriş butonuna takma rumuz (nickname) yazarak hızlıca giriş yapabileceğiniz hizmet seçenekleri ile giriş yapmanız gerekiyor, akabinde: sohbet kanallarına katıldığınız andan itibaren dini sohbete başlamış sayılırsınız. Devamında: bayanlar ve bayların mevcut olduğu İslam odalarında genel ve özel sohbet seçenekleri mevcuttur, genel sohbet örnek verecek olursak: (#islam) odası ortasında yapılan birden fazla kişiyle gerçekleştirilen sohbete denilmektedir, özel sohbet ise kanal sağ tarafında mevcut olan rumuzlar yani: (nickname)lerin üzerine tıklama yaparak, özelden sohbete başlamanız ile gerçekleştirilir. Allah rızası için sohbete başladığınız için, özellerde muhabbete katılırken Esselamun Aleyküm ve Rahmetullah Berakatuhu demeniz doğru olacaktır, Saygı ve Sevgi çerçevesince kendinize yapılmasını istemediğiniz şeylerin başkalarına da yapılmaması gerektiğinin gerçeğini unutmadan sohbete dahil olabilirsiniz..

İSLAM SOHBET kanalına giriş yapılırken, nasıl (Rumuz) rumuzlar kullanılmalıdır?

genel anlamda sohbet kullanıcıları asıl isimlerini ve soy adlarını rumuzlarında yer vermemelidir, en önemlisi İSLAMİ ARKADAŞLIK sitesi olarak kesinlikle bayan kardeşlerimizin gerçek isimlerini ve bayan olduklarına dair fikir üretebilecek nickleri tercih etmemeleri site yönetimi olarak önerilmektedir, Bayan rumuzları aldığınız zaman yapacağınız sohbetler ALLAH rızası için olsa da, karşınızdaki kişilerin sohbetleri amaç dışına çıkabilmektedir. Karşınızdaki kişinin cinsiyetini önemsemeden sohbet edebileceğiniz bir şekilde rumuzlar tercih edebilmelidir, örneğin sistemlerimizde kullanabileceğiniz farklı rumuzlardan bazıları, (Himmetcan, Hayrettin, Hüdaverdi, Müslüman, İslam_aşığı, güle_aşık, İslami^^Sevenler, Geveze, Kelebek, Tevhid, Tasavvuf, İlim, İlme dair) tarzı rumuzlar sistemlerde fazlaca görülmektedir.

İSLAMİ SOHBET sitemizin kanal operatorleri ve genel yönetim rumuzlarından bazıları nelerdir?

Erkan, cisem, MeriC, Kadir, Murphy, MuratCan, ŞaH, meczub, bilahihabesi, Zulfikar, Asrın, Neslinur, HeCe, alem34, _SANCAKBEY_, HaSaNeFe, MoLLaa, alfabe_2h, EfSane, AySu, RooS`, Gri, SaKıNCaLı, uMuT, Kalbimdesin, SukuT, Mehtap_, sevde, Heart, menekse, idil, miray, Women, Zerre-, kalem, NiCe, _ahmet_, aYSiMa, SonfasuL, Azade, el_emin, Işık, berat, Gizem, ervah, nukteden, nehr_, vyatir, ArmoNi, pilavüstüpc, ENAROSE, RabiA, Hicret, OTTO, Sunduz, HifaA, Lila, TerminatorKamil, dogus rumuzları görülmektedir, bunların içerisinde kanal yöneticileri ve genel sorumlu yöneticilerinde rumuzları sizlerle paylaşılmıştır. Genel bilgiler hakkında yönetici odasına giriş yaparak detaylı bilgileri alabilmeniz mümkündür.

İslami mIRC programı neden indirilmelidir?

Devamlı web sohbet seçenekleri ile ya da cep telefonlarınızdan wap chat servisleri ile giriş yapmak yerine, masa üstü bilgisayarlarınız ya da laptoplarınıza İslami mIRC yüklemeleri gerçekleştirerek dini sohbetin keyfini çıkartabilirsiniz, günümüz sohbet sitelerinden farklı olarak amacımız kullanıcı memnuniyetini sağlayabilmek ve en rahat nasıl davranabiliyorsanız sizlere o rahatlığı sağlayabilmektir, İSLAM MIRC programımızı herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirmeden hızlı bir şekilde masa üstünüze yükleme yapabilirsiniz, üstelik tüm virüs taramalarından başarıyla geçtiğinden ötürü bilgisayarınıza hiçbir zarar vermemek ile birlikte keyif ile İslami sohbet etmenizi sağlıyor.

İSLAMİ SOHBET sitelerinde paylaşılan bilgilere rivayet etmek gerekir mi?

Sistemlerimiz içerisinde sohbetler yöneticiler tarafından doğruluk payı araştırılarak yapılabilmektedir, örneğin: kafanıza göre sohbete katılımcı olarak DİNİ CHAT yapamazsınız! Sohbet etmeden önce yöneticilerimiz ile paylaşacağınız sohbeti bildirmelisiniz ve yöneticilerimizin kontrolünden sonra chat seven Müslümanlar ile paylaşabilme imkanı bulabilirsiniz! Kontrol edilmesindeki asıl amaç: milyonlarca İslami sohbet kullanıcılarına en doğru bilgilerin ulaştırılabildiğine emin olabilmektir, Allah rızası için hizmet veriliyor ve en doğru bilgilerin ulaştırılmaları yönünde hizmet verdiğimiz için, denetimlerimiz oldukça fazladır. Mümkün oldukça her türlü bilgi paylaşımları yapmaya gayret ediyor, İslam sohbet sevenlere güzel bilgiler sunmaya gayret ediyoruz.

İslami sohbet sitesinde vakit geçirmek doğrumudur?

Elbette, örneğin düşünün ki gün içerisinde saatlerce televizyon kanallarında saçma sapan yanıltıcı bilgilerin paylaşıldığı yüzlerce kanal mevcuttur ve o kanallarda izlediğiniz programlara ayırdığınız vakti, İslami sohbet etmek için ayırsanız dini bilgileriniz artar ve en güzel bilgilere ulaşabilirsiniz! İSLAM sitemizde İslami sohbet konuları haricinde sizlerin eğlenebileceği oyun odaları da mevcuttur, mesela: #YARISMA, #OYUN, #BULMACA gibi İslam soruları ile ilgili sizlere sorulan sorulara en hızlı cevap vererek dini bilgilerini test edebilir, bilmediğiniz konular hakkında farklı bakış açılarından din sorularına göz atabilme imkanına sahip olabilirsiniz! Üstelik televizyon programlarında izlediğiniz bilgiler yanıltıcı bilgiler değil, en doğru bilgiler sizlerle paylaşılmaktır, İslami oyun odalarında her ay ayın en çok puanını toplayan kardeşlerimize sürpriz hediyeler veriliyor, örneğin: dini bilgiler kitaplar, isteğe bağlı kontör, ayakkabı, cep telefon yani seçenek boldur, hepsi Allah rızası için yapılıyor.

İslam sitelerinden tanıştığımız insanlar ile buluşmak doğru mudur?

En çok sorulmakta olan soruların başında gelmektedir, biz site yöneticileri olarak bu konu hakkında kararın size kaldı kalmış olduğunu söylemek ile birlikte nacizane önerilerde bulunmak istiyoruz. Real ya da sanal dünya da tanıştığınız insanlar ile yapacağınız sohbetlerde karşınızdaki insanları zaman içerisinde tanıyabilirsiniz, örneğin: en yakın akrabanızı bile yıllar sonra ben seni yanlış tanımışım diyebiliyoruz, bu sebep ile internet üzerinden yeni tanıştığınız insanlar ile tanışmak ve güvenmek zaman alıcı bir iştir, örneğin biz sohbet sitesi olarak Klavye’den Kalıcı Dostluklara sloganını sizlerle paylaşıyoruz çünkü: sistemlerimizin kuruluş amacı klavye’den bir adım öteye giderek dostluklar kurabilmeniz yönündedir, en güzel şekilde sohbetlerinizi ederken, klavye’den dostluklara ulaşabilmeniz mümkündür.

İSLAMİ MUHABBET sitesinde tanışmak ve ortamlara girmek doğrumudur?

Elbette, sitemizi sizlerin hizmetinize açtığımızdan beri çok samimi dostluklar kurduk ve kalıcı dostluklara ulaştık, örneğin hafta sonları oluşturduğumuz arkadaşlık toplulukları ile birlikte aktiviteler yaptık, mangallara gittik, spora gittik, yürüyüşler yaptık, hafta sonları dağa tırmanışlar gerçekleştirdik, yani kısacası internet üzerinden tanışmalar gerçekleştirerek çok güzel dostluklar sağladık, kalıcı dostluklar sağlayabilmek önemli bir husustur, bizler gibi olabilmeniz için sizlerinde birer adım atmanız gerekiyor, saygı ve sevgi çerçevesince karşınızdaki insanlara değer verirseniz emin olabilirsin ki, karşınızdaki kişiler tarafından aynı şekilde değer göreceksiniz. En güzel dostluklar ALLAH’ın selamıyla başlar, lütfuyla devam eder. İnşaAllah sizlerde bizler gibi güzel kalıcı samimi sıcacık aile olabilmeyi başarabilirsiniz.

İSLAMİ SOHBET kuralları nelerdir?

Muhabbet eden kullanıcıların bilmesi gereken önemli kurallar mevcuttur, örneğin farklı sitelerin adreslerini sistem içerisinde online olan kullanıcılara vermeniz kesinlikle sistem içerisinde uzaklaştırılmanız yönünde sizin alehinize olacaktır, kanallara katıldığınız andan itibaren küfür ve benzeri eylemlerde bulunmamalısınız, (Proxy-DDos-Botnet) tarzı kurallara uymayan girişler ve saldırılar yapmamalısınız, unutmayınız ki: sistemler bilişim memurları tarafından denetlenmektedir ve belirtilmiş eylemleri gerçekleştirdiğiniz vakitlerde kendilerine bilgiler ulaştırılmaktadır, gerektiği takdirde en ağır cezalara çarptırılabilirsiniz.

İSLAMİ SOHBET sitesi ne zaman kuruldu? İnternet sohbet siteleri hayatımıza 1996-1997 yıllarında girmiştir ve mIRC Sohbetleri denilen sistemler ile Merhaba demiştir, ilk etapta mIRC programları oldukça ilgi görmesinin asıl sebebi budur, icq, msn ve diğer popüler sosyal ağlar tarzı iletişim aracı olmuştur, internet chat siteleri 2000li yıllarında altın çağlarına ulaşmıştır ve milyonlarca sohbet sevenleri chat sunucularında misafir etmeyi başarmıştır, günümüz sosyal ağlarının tamamı birer sohbet siteleri mantığıyla hizmete girmiştir ve binlerce kullanıcıya ulaşmıştır.

DİNİ RADYO kanalında İlahi nasıl dinleyebilirim?

İlahi dinleme sitesi olarak ücretsiz dini radyo dinleyebileceğiniz en popüler ilahi dinleme servisidir. Sistemlerimiz içerisinde #RADYO odamız mevcuttur, kanal geneline dinlemek istediğiniz ilahi eserin adını (!istek sanatçı adı- parça adı)şeklinde radyo programcılarımızın istek taleplerini gördükleri odaya istekleriniz düşer ve sıralamaya göre isteklerinize yer verilmektedir, online yayın akışını takip edebileceğiniz ilahi sayfası olarak amacımız sizlere iş yerlerinizden araçlarınızdan kısası internet bağlantısı olan tüm her yerden ilahiler dinleyebileceğiniz şekilde radyo dinleme hizmetleri sunulmaktadır. Radyo dinlemeye başlamak için, http://www.sohbetli.net/mobil  sayfasına giriş yapmanız yeterli olacaktır, ister online dini bilgilerin paylaşıldığı oda içerisinde ilahi ezgiler dinlerken, İslami sohbetlere katılımcı olabilir, isterseniz sadece sohbete bağlanmadan ilahi radyo dinleyebilirsiniz.

Diğer Sohbet Seçenekleri:

Sistemler içerisinde farklı muhabbet seçenekleriyle DİNİ CHAT yapmak isteyen tüm kardeşlerimizi sistemlerimiz içerisinde misafir ediyor, dini bilgiler hakkında ayrıntılı konulara ulaşabilmeniz sağlanıyor. #Tevhid, #Tasavvuf, #İlim, #Dergah, #DiniSohbet gibi farklı sitelerde mevcut olmayan kanallar sistemlerimiz içerisinde yer almaktadır, İSLAMİ ARKADAŞLIK sitesi olarak sizlere daima en kaliteli bir şekilde hizmetler sunabilmek asıl hedefimizdir.

SOSYAL AĞLARDA BİZİ NASIL BULACAKSINIZ?

BAN ve benzeri problemler ya da sitemizi sosyal ağlar üzerinden takip etmek ve yeniliklerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilmek için, sizler için sunulmakta olan hizmetlerimize anında göz atabilmeniz için, islami sohbet  sayfamız içerisinde materyaller sizlerle paylaşılmaktadır.

AVRUPA SOHBET ile ilgili duyuru:

Türk vatandaşlarımızın en çok yaşadıkları Avrupa ülke sıralaması: Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, Belçika, Rusya, Ukrayna, Amerika, İsveç, Avusturya, Japonya, Nijerya, İngiltere, Arabistan, Kore, Norveç ülkelerinde hayatlarını sürdüren İSLAMİ SOHBET sevdalıları sistemlerimiz içerisinde birçok oda seçenekleriyle Türk sohbet sevenler ile bir araya gelerek, Müslüman kardeşleriyle canı gönülden muhabbetler ediyor ve seviyeli arkadaş aramaları yapmanın huzurunu doyasıya yaşıyor. ALLAH Rızası için, TÜRKİYE İSLAMİ SOHBET Sistemleri içerisinde uymanız gereken kurallara rivayet ederek Hayırlı sohbetler etmenizi temenni ediyor, sizleri birden fazla hizmet seçeneğinin odalarımız içerisinde beklediğini hatırlatmak isteriz. Avrupalı Türkler burada muhabbet keyfini doyumsuz bir şekilde yaşıyorlar ve dini sohbetler yapıyorlar.

Online Dini bilgilere nasıl ulaşabilirim?

Sistemlerimiz içerisinde anlık yazışmalı dini bilgiler paylaşımları yapılmaktadır, tamamen ücretsiz hizmet verildiğinden ötürü her türlü dini konular hakkındaki paylaşımlara ulaşabileceğiniz DİNİ BİLGİLER sitesi olarak amacımız sizlere en doğru bilgileri ulaştırılabilecek konumda hizmetler sunabilmektir. Örneğin: dini konular ile alakalı anlık sorular yöneltebileceğiniz kanal yöneticilerimizin özellerine giderek Dini bilgiler hakkında soru sormak istiyorum dediğiniz takdirde, yöneticilerimiz yoğunluğa göre sizlere yardımcı olacaktırlar.

Üyelik gerekmeden sohbete nasıl katılabilirim?

Son zamanlarda gold, platin, vip üyelik seçenekleriyle hizmet veren birçok arkadaşlık siteleri türemiştir, İslami evlilik sitesi adı altında arkadaşlık sayfalarıyla bedava yazışmalı sohbet edilebileceği vaatlerini veren paralı arkadaş bulma sitelerinin aksine Ücretsiz Üye Ol, Ya da Üyeliksiz muhabbet yapabileceğiniz sohbet kanalları içerisinde güncel konular üzerine sohbet sunucumuzda chat yapabileceğiniz, üyeliksiz sohpet çet sunucumuz ile keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz, üye olma şartı olmadan muhabbet edebileceğiniz sohbet platformu olarak sizlere devamlı yenilikler sunarak, birçok farklı oda seçenekleriyle kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Editörlerimiz devamlı sistemler içerisindeki gelişmeleri sayfamızda sizlerle paylaşıyor ve İslamisohbet.org sitesinin benzeri hizmet verdiklerini iddia eden sitelerden farklı olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Sohbet Siteleri üzerinden evlilik yapmak doğrumudur?

Evet, arkadaşlar. Çok hassas bir konu ile alakalı sizlere bilgilendirme yapacağım. Sohbetli.net sistemlerimiz tarafından sizlere sunulmakta olan DİNİ SOHBET sitesi servislerimiz içerisinde İslami evlilikler gerçekleştirilebilmektedir, İnsanların kaynaşabileceği keyifli bir ortam oluşturarak İSLAMİ Usullere uygun bir şekilde evlilik gerçekleştirebileceğiniz şekilde sizlere hizmet sunarken, Paralı Evlilik sistemlerinin tamamen haksız kazanç elde etmek gibi düşünceleri olduğundan ötürü tercih etmemenizi öneriyoruz, paralı üyelikli sitelerin güvenli olabileceği algısı tamamen yanıltıcı bir bilgidir. Sizlere şu şekilde bir örnek verebilirim, eskiden görücü usulü evlilikler oldukça popülerdi, şimdiki gibi insanlar sevdikleriyle izdivaç gerçekleştiremiyor, tamamen aile büyüklerinin ya da yakınları tarafından bulunmuş beyefendiler ya da hanımefendiler ile izdivaçlarını gerçekleştirip bir ömür boyu mutsuz evlilik yaşıyorlardı, hele bir evlenelim daha sonra severim gibi gereksiz düşüncelerden arınabilmeniz adına sistemlerimiz içerisinde birbirinizi daha geniş kapsamlı tanıma fırsatı yakalayabiliri, gerçekten emin olduğunuz takdirde dilerseniz izdivaç gerçekleştirebilecek duruma gelebilirsiniz. Her şeyin en doğrusunu Allah bilir, Allah herkese hayırlı eşler nasip etsin İnşaAllah.

Eski Kanal-7 Sohbetçileri nerede buluşuyor?

İslam konularının en doğru bir şekilde paylaşıldığı dini bilgi paylaşım platformu olarak, Kanal-7 Chat sevenleri sistemlerimiz içerisinde ağırlıyor, profesyonel yönetim kadromuz ile eski kanal 7 muhabbet kullanıcılarının bir araya gelerek eskimeyen sohbetlerini devam ettirebilmeleri yönünde hizmetler sunuluyor. 2001 yılında hizmete başlayan ve uzun süre İslami sohbet siteleri arasındaki farklı hizmetleriyle ön plana çıkan kanal-7 sohpet servislerini yeniden hizmete sunduğumuz için ve yoğun bir ilgi olduğundan ötürü oldukça mutluyuz

Şehir Sohbetlerine nasıl katılabilirim?

Merhaba, sistemlerimize hoş geldiniz. Sayfalarımız içerisinde tüm şehirlerin sohbet kanalları mevcuttur, en doğru bir şekilde sohbet seven kullanıcıları hemşerileri ile sohbet edebilecekleri şekilde sistemsel çalışmalar yaparak, keyifli bir şekilde Akıllı cep telefonları sayesinde mobil chat servislerimizden yararlanabilme imkanı sağlanırken, kendi memleketlerinden kullanıcılar ile hoş vakitler geçirebilmeleri yönünde hizmetler verilmektedir.

Sitemiz ile ilgili biyografi bilgilendirmesi:

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü, sohbet sayfamız hepimiz için, hayırlı olsun İnşaAlllah. 2009 yılında yayın hayatına başlayan ve Müslümanların bir araya gelerek sohbet edebilmeleri yönünde hizmetler verilen chat serveri olarak kapılarımızı din kardeşlerimize açtık, bizim siteyi kurmamızdaki asıl amaç, dini bilgiler üzerine sohbetler yapabilecek şekilde, gönül ferahlığıyla saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde muhabbetlerin yapılabilmesidir, nur sohbet seçenekleri ile bedava olarak sistemler içerisinde dolaşabileceğiniz hizmet seçenekleri sizlere sunulurken, Farklı sitelerde sıkça rastlandığı gibi tamamen kandırmaca yaparak kullanıcı elde edebilmek için, İslami chat yapmak isteyen kardeşlerimizi kandırmak gibi bir amacımız asla olmamıştır, DİNİ SOHBETLER hakkında chat yapabileceğiniz İslam sitesi olarak daima en gerçek bilgilere erişebilmeniz yönündeki hizmetlerimizi devam ettiriyor, Allah rızası için sizlerinde dini konular hakkında yapılan paylaşımlardan faydalanabilmeniz yönünde, hizmetler sunulmaktadır. Genel kültür ve ahlak sorularına yanıt verebileceğiniz dini bilgilerinizi test edebileceğiniz oyun odalarımız mevcuttur, Sohbet bölümümüzde karşınıza çıkacaktır, online olarak farklı yarışmacı Müslüman kardeşleriniz ile dini oyunlar oynayabileceksiniz.

İSLAMİ GÜZEL SÖZLER burada sizleri bekliyor.

En güzel sözler İslami sözlerdir! Servislerimiz içerisinde mevcut olan aktif online göz atabileceğiniz #Siir odası mevcuttur, bu odamız içerisinde moderatör arkadaşlarımız ilginizi çekebilecek güzel sözleri sizleri ulaştırırken, en anlamlı dini sözlere ulaşabilmeniz yönünde paylaşımlar yapmaktadır, dilerseniz: odalarımız içerisinde sizlerde beğendiğiniz damar sözler, anlamlı sözler, komik sözleri #Siir odamızda paylaşabilirsiniz.

İSLAMİ CHAT ile ilgili bilgilendirme:

Türkçe islami sohbet odalarımıza giriş yaparak dini konular üzerine ücretsiz olarak muhabbetlere katılabilir, seviyeli arkadaşlıklar kurabileceğiniz en çok tercih edilen dini chat odası üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak İslami muhabbetler edebilirsiniz! Sınırsız sorular yöneltebileceğiniz değerli hocalarımıza soracağınız sorulara online olarak yanıt alabilir, klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilirsiniz!

Sohbetli.Net şehir sohbet odaları: Türkiye ve Dünya genelinde en çok ziyaret edilen sohbet odaları platformu tüm şehirlerimize ve ilçelerimize chat yapma imkanı sağlıyor! Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon,Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce şehirlerimiz ve dünya’nın her yerinde yaşayan vatandaşlarımız burada muhabbet ediyor.

 

İSLAMİ CHAT servisi sunulan ilçeler:

Aladağ Ceyhan Çukurova Feke imamoğlu Karaisalı Karataş Kozan Pozantı Saimbeyli Sarıçam Seyhan Tufanbeyli Yumurtalık Yüreğir Etimoloji Samsat Kahta Gerger Besni Çakırhöyük (Keysun) Gölbaşı Başmakçı Bayat Bolvadin Çay Çobanlar Dazkırı Dinar Emirdağ Evciler Hocalar İhsaniye İscehisar Kızılören Sandıklı Sincanlı Sultandağı Şuhut Ağaçören Eskil Gülağaç Güzelyurt Ortaköy Sarıyahşi Göynücek Gümüşhacıköy Hamamözü Merzifon Suluova Taşova Çıldır Damal Göle Hanak Posof Ardanuç Arhavi Borçka Hopa Murgul Şavşat Yusufeli Bozdoğan Buharkent Çine Didim Efeler Germencik İncirliova Karacasu Karpuzlu Koçarlı Köşk Kuşadası Kuyucak Nazilli Söke Sultanhisar Yenipazar Diyadin Doğubayazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak Osmangazi Nilüfer Büyükorhan Yıldırım Gemlik Gürsu Harmancık İnegöl İznik Karacabey Keles Kestel Mudanya Mustafakemalpaşa Orhaneli Orhangazi Yenişehir Ağlasun Altınyayla Bucak Çavdır Çeltikçi Gölhisar Karamanlı Kemer Tefenni Yeşilova Dörtdivan Gerede Göynük Kıbrıscık Mengen Mudurnu Seben Yeniçağa Adilcevaz Ahlat Güroymak Hizan Mutki Tatvan Adaklı Genç Karlıova Kiğı Solhan Yayladere Yedisu Bozüyük Gölpazarı İnhisar Osmaneli Pazaryeri Söğüt Yenipazar Aydıntepe Demirözü Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Amasra Kurucaşile Ulus Altıeylül Ayvalık Balya Bandırma Bigadiç Burhaniye Dursunbey Edremit Erdek Gömeç Gönen Havran İvrindi Karesi Kepsut Manyas Marmara Savaştepe Sındırgı Susurluk Çayırlı İliç Kemah Kemaliye Otlukbeli Refahiye Tercan Üzümlü Ağın Alacakaya Arıcak Baskil Karakoçan Keban Kovancılar Maden Palu Sivrice Enez Havsa İpsala Keşan Lalapaşa Meriç Süloğlu Uzunköprü Akçakoca Cumayeri Çilimli Gölyaka Gümüşova Kaynaşlı Yığılca Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kayapınar Kocaköy Kulp Lice Silvan Sur Yenişehir Acıpayam Babadağ Baklan Bekilli Beyağaç Bozkurt Buldan Çal Çameli Çardak Çivril Güney Honaz Kale Merkezefendi Pamukkale Sarayköy Serinhisar Tavas Aşkale Aziziye (Ilıca) Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Palandöken Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Yakutiye Bahşılı Balışeyh Çelebi Delice Karakeçili Keskin Sulakyurt Yahşihan Elbeyli Musabeyli Polateli Akkışla Bünyan Develi Felahiye Hacılar İncesu Kocasinan Melikgazi Özvatan Pınarbaşı Sarıoğlan Sarız Talas Tomarza Yahyalı Yeşilhisar Abana Ağlı Araç Azdavay Bozkurt Cide Çatalzeytin Daday Devrekani Doğanyurt Hanönü İhsangazi İnebolu Küre Merkez Pınarbaşı Seydiler Şenpazar Taşköprü Tosya Akyaka Arpaçay Digor Kağızman Sarıkamış Selim Susuz Ayrancı Başyayla Ermenek Kazımkarabekir Sarıveliler Eflani Eskipazar Ovacık Safranbolu Yenice Afşin Andırın Çağlayancerit Dulkadiroğlu Ekinözü Elbistan Göksun Nurhak Onikişubat Pazarcık Türkoğlu Aralık Karakoyunlu Tuzluca Aksu Atabey Eğirdir Gelendost Gönen Keçiborlu Senirkent Sütçüler Şarkikaraağaç Uluborlu Yalvaç Yenişarbademli Altınözü Antakya Arsuz Belen Defne Dörtyol Erzin Hassa İskenderun Kırıkhan Kumlu Payas Reyhanlı Samandağ Yayladağı Çukurca Şemdinli Yüksekova Kelkit Köse Kürtün Şiran Torul Alucra Bulancak Çamoluk Çanakçı Dereli Doğankent Espiye Eynesil Görele Güce Keşap Piraziz Şebinkarahisar Tirebolu Yağlıdere Araban İslahiye Karkamış Kilis Nizip Nurdağı Oğuzeli Şahinbey Şehitkamil Yavuzeli Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere Eyyübiye Haliliye Karaköprü Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı Urla Atkaracalar Bayramören Çerkeş Eldivan Ilgaz Kızılırmak Korgun Kurşunlu Orta Şabanözü Yapraklı Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice Alaplı Çaycuma Devrek Gökçebey Karadeniz Ereğli Akdağmadeni Aydıncık Boğazlıyan Çandır Çayıralan Çekerek Kadışehri Saraykent Sarıkaya Sorgun Şefaatli Yenifakılı Yerköy Altınova Armutlu Çınarcık Çiftlikköy Termal Bahçesaray Başkale Çaldıran Çatak Edremit Erciş Gevaş Gürpınar Muradiye Özalp Saray Banaz Eşme Karahallı Sivaslı Ulubey Çemişgezek Hozat Mazgirt Nazımiye Ovacık Pertek Pülümür Akçaabat Araklı Arsin Beşikdüzü Çarşıbaşı Çaykara Dernekpazarı Düzköy Hayrat Köprübaşı Maçka Of Ortahisar Sürmene Şalpazarı Tonya Vakfıkebir Yomra Çerkezköy Çorlu Ergene Hayrabolu Kapaklı Malkara Marmaraereğlisi Muratlı Saray Şarköy Akıncılar Altınyayla Divriği Doğanşar Gemerek Gölova Gürün Hafik İmranlı Kangal Koyulhisar Suşehri Şarkışla Ulaş Yıldızeli Zara Ayancık Boyabat Dikmen Durağan Erfelek Gerze Saraydüzü Türkeli Baykan Beşiri Eruh Kurtalan Kozluk Pervari Şirvan Tillo Alaçam Asarcık Atakum Ayvacık Bafra Canik Çarşamba Havza İlkadım Kavak Ladik Salıpazarı Tekkeköy Terme Vezirköprü Yakakent Ardeşen Çamlıhemşin Çayeli Derepazarı Fındıklı Güneysu Hemşin İkizdere İyidere Kalkandere Pazar Bahçe Düziçi Hasanbeyli Kadirli Sumbas Toprakkale Aksaray Altunhisar Bor Çamardı Çiftlik Ortaköy Ulukışla Acıgöl Avanos Derinkuyu Gülşehir Hacıbektaş Kozaklı Ürgüp Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Dalaman Datça Fethiye Kavaklıdere Köyceğiz Marmaris Milas Menteşe Ortaca Seydikemer Ula Yatağan Akdeniz Anamur Aydıncık Boyazı Çamlıyayla Erdemli Gülnar Mezitli Mut Silifke Tarsus Toroslar Yenişehir ADALAR ARNAVUTKÖY ATAŞEHİR AVCILAR BAĞCILAR BAHÇELİEVLER BAKIRKÖY BAŞAKŞEHİR BAYRAMPAŞA BEŞİKTAŞ BEYLİKDÜZÜ BEYOĞLU BÜYÜKÇEKMECE BEYKOZ ÇATALCA ÇEKMEKÖY ESENLER ESENYURT EYÜP FATİH GAZİOSMANPAŞA GÜNGÖREN KADIKÖY KAĞITHANE KARTAL KÜÇÜKÇEKMECE MALTEPE PENDİK SANCAKTEPE SARIYER SİLİVRİ SULTANBEYLİ SULTANGAZİ ŞİLE ŞİŞLİ TUZLA ÜSKÜDAR ÜMRANİYE ZEYTİNBURNU Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Ahmetli Akhisar Alaşehir Demirci Gölmarmara Gördes Kırkağaç Köprübaşı Kula Salihli Sarıgöl Saruhanlı Selendi Soma Şehzadeler Turgutlu Yunusemre Akçadağ Arapgir Arguvan Battalgazi Darende Doğanşehir Doğanyol Hekimhan Kale Kuluncak Pütürge Yazıhan Yeşilyurt Altıntaş Aslanapa Çavdarhisar Domaniç Dumlupınar Emet Gediz Hisarcık Pazarlar Simav Şaphane Tavşanlı Ahırlı Akören Akşehir Altınekin Beyşehir Bozkır Cihanbeyli Çeltik Çumra Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar Hüyük Ilgın Kadınhanı Karapınar Karatay Kulu Meram Sarayönü Selçuklu Seydişehir Taşkent Tuzlukçu Yalıhüyük Yunak Başiskele Çayırova Darıca Derince Dilovası Gebze İzmit Körfez Gölcük Kandıra Karamürsel Kartepe Akçakent Akpınar Boztepe Çiçekdağı Kaman Mucur ilçelerimizde yaşayan vatandaşlar sitemizde İslam sohpetleri yapabilmektedir.

admin 81 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50